4 225 ₴
Інкубатор автоматичний Теплуша Euro 88 ТАВ 12 (220/12в) комбінований корпус
Комбінований корпус складається з пінопласту та пластику, тобто зовні інкубатор, як і інші моделі пінопластовий, а всередині пластиковий.
Характеристики:
Міцний пінопластовий корпус у поєднанні з пластиком
Комплект постачання:
Місткість:
Підходить для всіх видів яєць
Важливо!
Блок керування ІНВЕРТОРНОГО типу :
Кількість яєць вказано приблизно і залежить від типу та розміру яйця.
Колір та комплектація інкубатора може відрізнятися від фотографій на сайті та змінено виробником на його розсуд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Теплуша |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 30 шт. |
| Індичі яйця | 42 шт. |
| Курячі яйця | 60 шт. |
| Перепелині яйця | 240 шт. |
| Качині яйця | 42 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Автоматичний |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вологомір | З Вологомером |