| Модель двигуна: | E212 |
| Вид двигуна: | бензиновий |
| Тип двигуна: | 4-тактний, OHV |
| Потужність двигуна (к.с.): | 7,5 |
| Робочий об'єм двигуна (см3): | 212 |
| Тип охолодження: | Повітряне |
| Об'єм паливного бака (л): | 3.6 |
| Рекомендоване паливо: | АІ 92-95 |
| Повітряний фільтр: | масляна ванна |
| Об'єм масла в картері (л): | 0,6 |
| Тип масла в картері: | SAE 10W30 |
| Кількість передач (вперед/назад): | 3/1 |
| Редуктор: | ланцюговий |
| Ширина обробки (мм): | 800-1000 |
| Глибина обробки (мм): | 150-300 |
| Комплектація: | |
| Додаткова інформація: | Наявність великих пневмоколіс Ø 415мм збільшує прохід можливість мотоблока і дозволяє використовувати його для транспортування вантажів за допомогою причепа |
| Вага (кг): | брутто 97кг / нетто 85кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iron Angel |
| Страна производитель | Нидерланды |
| В комплекте оборудования | Фрезы |
| Вал отбора мощности | Да |
| Диаметр колес | 17 дюйм |
| Количество передач | 3 вперед/1 назад |
| Максимальная глубина обработки | 30 см |
| Максимальная ширина обработки | 100 см |
| Минимальная ширина обработки | 60 см |
| Система запуска | Механический стартер |
| Состояние | Новое |
| Сцепление | Дисковое |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Трансмиссия | Цепной редуктор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 97 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество оборотов двигателя | 3600 об/мин |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность двигателя | 7.5 л. с. |
| Объем двигателя | 212 куб. см |
| Объем масляного бака | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 5.5 л |
| Расход топлива | 0.22 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |