23 696,40 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Тип | Мотоблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 82 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вал отбора мощности | Є (під шпонку 18 мм) |
| Вантажність | 350-400 кг |
| Вид пального | Дизель |
| Тип товару | Мотоблок |
| Витрата палива(середня) | 0,8 л/год |
| Гарантія | 2 Роки |
| Глибина культивації | 150-300 мм |
| Колір | Зелений |
| Комплектація | Мотоблок та фреза 6 секцій (2+1) по 4 ножі,інструкція,інструмент |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | Метал та чавун |
| Матеріал бака | Емальована сталь |
| Моторесурс двигуна | 3000 мотогодин |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Об’єм мастильного бака двигуна | 1,1 л |
| Об’єм мастильного бака редуктора | 2,6 л |
| Потужність | 5 к.с |
| Призначення | Використовується для обробки грунту |
| Робочий об’єм двигуна | 211 куб. см |
| Розмір | 1500 х 980 х 700 мм (Д х В х Ш) |
| Розмір коліс | 4х8 |
| Система запуску | Ручний стартер |
| Тип двигуна | одноциліндровий, чотиритактний, професійний (173F) |
| Тип мастила в КПП | ТАД 17 або ТАП 15 |
| Тип мастила у двигуні | Напівсинтетика SAE 10w-30 |
| Тип пакування | Картон/фанерний ящик |
| Тип приводу | Прямий |
| Ширина культивації | 850-950 мм |