



26 190 ₴
МБ 2013Б-4 — конструктивно однакова з базовою моделлю, але має набагато потужніший двигун — 13 л. с. Завдяки цьому ширина захоплення ґрунтофрези збільшилася до 1400 мм, отже, продуктивність під час культивації та інших операцій з оброблення ґрунту відчутно вища.
До того ж велика потужність двигуна та 10-дюймові пневматичні транспортні колеса дають змогу застосовувати МБ 2013Б-4 як транспортний засіб для перевезення вантажів на спеціальному причепі. Поготів, що можна ще додатково придбати та встановити колеса розміром 5.00-12.
| РУХ | |
| Модель двигуна | 188F |
| Тип палива | Бензин |
| Потужність двигуна, к.с. | 13,0 |
| Робочий об'єм двигуна, см3 | 389 |
| Номінальні оберти, об/хв | 3000 |
| Номінальна витрата палива, г/кВт ⁇ год | 366 |
| Місткість паливного бака, л. | 6,0 |
| Система запуску двигуна | Ручний стартер |
| Повітряний фільтр | Контактно-оливного типу |
| Тип, ємність АКБ А ⁇ год | - |
| Об'єм картера двигуна, л | 1,2 |
| Тип оливи в картері двигуна | ТМ "ДТЗ" TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG |
| Датчик рівня оливи | + |
| Система охолодження двигуна | Повітряне охолодження |
| Об'єм системи охолодження, л | - |
| Тип охолоджувальної рідини | - |
| ТРАНСМІСІЯ, ГОДАВА ЧАСТИНА | |
| Тип приводу трансмісії | Прямий шестереньчастий |
| Тип зчеплення | Нормалізоване багатодискове в олійній ванні |
| Тип приводних ременів | - |
| струмом для під'єднання активної навіски | - |
| Тип коробки передач | Шестеренькова |
| Кількість передач | 2/1 |
| Спосіб увімкнення заднього ходу | Ручка на кермі |
| Привод фрези | Прямий із конічним редуктором |
| Вал отбора мощности | Задній поздовжній під шпону Ø18, L = 24 |
| Об'єм оливи в картері трансмісії, л | 3,0 |
| Тип оливи в картері трансмісії | ТМ "ДТЗ" ТАД-17 І API GL-46 |
| Транспортні колеса | 4.00-10 |
| Коліщатко коліс, мм | 690 |
| Номінальна швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год | 5,0; 8,9 / 3,7 |
| Тип і регулятор керма | Швидке регулювання за висотою та напрямком |
| РОБОЧІ ОРГАНІ | |
| Тип причіпного пристрою | Мотоблокового типу |
| Спосіб встановлення ґрунтофрези | Замість транспортних коліс |
| Номінальна частота обертання ґрунтофрези, об/хв | 60, 107 |
| Кількість секцій ґрунтофрези, шт. | 10=(3+1+1)х2 |
| Розмір/кількість/тип ножів ґрунтофрези | 6 ММ × 235 ММ / 40 шт. |
| Ширина захоплення ґрунтофрези, мм | 880, 1140, 1400 |
| Діаметр ротора ґрунтофрези, мм | 360 |
| Глибина культивації, мм | До 200 |
| ДОДАТКЕ ОБОРУДАННЯ | |
| Електрообладнання | - |
| Вимірювальні прилади | - |
| Інше обладнання | - |
| ЗИП | У комплекті |
| МАСОГАБАВІТНІ ДАНІ | |
| Габаритні розміри в складанні (ДхШхВ), мм | 1820х650х1180 / 1820х1400х1180 |
| Споряджена вага, на колесах/на фрезах, кг | 101 / 113 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kentavr |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Мінімальна ширина обробки | 87 см |
| Максимальна ширина обробки | 140 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр коліс | 10 дюйм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Об'єм двигуна | 390 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Витрата палива | 0.3 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 113 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Бензин |