Модель бензинового електрогенератора Daewoo GDA 12500E обладнано фірмовим професійним двигуном. Його моторесурс — більше 1500 мотогодин. Якість двигунів Daewoo контролюється на всіх етапах виробництва, це підтверджує унікальний серійний номер, який надається кожному мотору.
Мініелектростанцію оснащено системою швидкого запуску. Її зрозуміла поступова схема, розташована на паливному баку, дозволяє просто та швидко запустити пристрій.
Генератор виробляє якісний стабілізований струм. Повністю мідний альтернатор з високою енергоефективністю та чудовою тепловіддачею гарантує безперервну роботу впродовж тривалого періоду часу.
Наявність автоматичного регулятора пружні (AVR) забезпечує подачу якісного струму та допомагає підтримувати напругу, задану оператором. AVR дає можливість використовувати цю силову установку для живлення інверторних зварювальних апаратів.
У генераторі також передбачено систему захисту від перевантаження, перегрівання, короткого замикання. Так іменів «розумний» захист вбереже альтернатор при приєднанні споживачів із високими показниками пускового струму, не допустить перегрівання під час тривалої експлуатації.
У разі критичного зниження рівня оливи установка припинить роботу завдяки спеціальному датчику рівня оливи з системою аварійної зупинки двигуна. Це попередить підвищене зношування деталей, поломку мотора, виключить оливне голодування та в цілому подовжить термін служби пристрою.
У випадку відключення електроенергії спрацює система автоматичного запуску (ATS) генератора. Блок автоматичного введення резерву та рознімач для підключення системи керування забезпечать цю можливість.
Потужна силова установка має низький рівень шуму. Це досягається завдяки застосуванню в конструкції демпферної системи гасіння вібрації та збільшеного глушника.
Модель GDA 12500E обладнанана багатофункціональним дисплеєм. Він відображає основні параметри роботи пристрою: потужність, частоту, силу струму, напругу та кількість відпрацьованих годин.
Металевий бак для палива, збільшений в об’ємі для цієї моделі, оснащений системою індикації рівня пального.
У комплекті з пристроєм постачається набір для транспортування: гумові колеса, стоянкові опори і складана ручка. Колеса виготовлені із суцільнолитої гуми, мають сталеву основу на підшипниках, що робить їх стійкими до проколів. Поворотна конструкція коліс (обертання на 360 градусів) забезпечує плавний хід на будь-якій поверхні та полегшує транспортування.
Термін основної гарантії на генератор станувати 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
До комплекту поставки входять:
| Кількість фаз | 1 |
| Повна потужність, Вт | 13100 |
| Максимальна потужність при 230 В, Вт | 10500 |
| Номінальна потужність (220В), Вт | 9500 |
| Тип двигуна | бензиновий, 4-тактний |
| Напруга, В | 220 |
| Виробник двигуна | DAEWOO |
| Модель двигуна | 690 V-type |
| Об'єм паливного бака, л | 25 |
| Потужність, к.с. | 21 |
| Об'єм двигуна | 690 см3 |
| Тип запуску | ручний | електро |
| Тип палива | бензин АІ-92 |
| Об’єм картера, л | 1.5 |
| Час роботи при 50% навантаження, годин | 4.5 |
| Дисплей | 5 в 1 |
| Коефіцієнт потужності | 1 Cosφ |
| Розетки | 220 В × 16 А / 220 В × 16 А / 220 В × 32 А |
| Акумулятор | є |
| Рознімач ATS | є |
| Розміри (Д×Ш×В), мм | 940×620×700 |
| Транспортувальний комплект | є |
| Вага, кг | 168 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Час безперервної роботи | 4.5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 10.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 9.5 кВт |
| Номінальна сила струму | 32 А |
| Режим роботи | Аварійний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Автоматичний запуск |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 165 кг |
| Висота | 620 мм |
| Довжина | 940 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3600 об/хв |
| Марка двигуна | Daewoo 690 V-type |
| Потужність двигуна | 21 к. с. |
| Об'єм двигуна | 690 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.5 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід 12 В/А | 12/8,3 |