
2 478 ₴
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 450 мм |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 4.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Крок ланцюга | 0.325" |