30 300 ₴
Встановлений бензиновий двигун WEIMA WM170F (аналог HONDA GX200), для Європейського ринку даний мотоблок комплектується двигуні WEIMA WM168F (потужність 6,5 л. с.) - має гарну репутацію, завдяки своїй відмінній функціональності і продуктивності. Його головною відмінністю є невеликий витрата палива і те, що він не боїться тривалої роботи на високих оборотах.
Двигун серії NEW має бак збільшеного об'єму 4,85 л і повітряний фільтр циклонного типу, завдяки якому повітря, що потрапляє в камеру згоряння, набагато чистіше, що продовжує моторесурс двигуна. Оновлені глушник і стартер.
Цей мотоблок є зменшеною копією мотоблоків Zirka 105 або Кентавр 2060Д. Але враховуючи деякі труднощі, з якими стикаються користувачі даних мотоблоків, була розроблена абсолютно нова трансмісія з знижений ряд передач. Ця розробка полегшить і убезпечить Вашу роботу. Так само виведе її на новий рівень з такими агрегатами як картоплесаджалка, грохотная картоплекопачка, роторна косарка, мотопомпа, активна фреза.
Вал відбору потужності забезпечений вимикачем, який може відключити роботу активної навішування, в тому числі мотопомпи. Безпека за стандартами ЄС.
Багатодискове зчеплення в масляній ванні і професійний шестерний редуктор – це дуже надійна деталь мотоблока, необхідна для роботи на різних ґрунтах. Редуктор змінено, його габарити і вага менше ніж у моделі WM1100, в той же час висота редуктора над землею не змінилася. Це зроблено для того, щоб не впливати на глибину обробки.
Мотоблок WEIMA WM1000N NEW комплектується набірними фрезами (3+1) шириною захвату 100 см, може працювати з широким спектром навісного обладнання, в тому числі і роторної сенокосилкой, що працює від вала відбору потужності. Крім того, виконувати покіс трави з метою заготівлі сіна можна, використовуючи транспортний віз. Але і це не все, модель універсальна ― з допомогою мотоблочной лопати, може виробляти снігоприбиральні роботи. Має колеса з пневматичними шинами, забезпечують бездоганну прохідність. Чотири швидкісних режиму обумовлюють маневреність і вибір оптимальної швидкості в залежності від складності виконуваної роботи.
Даний мотоблок може комплектуватися різним навісним обладнанням. В комплект входять збірні фрези (3+1) для культивації з шириною захвату до 1000 мм.
Характеристики двигуна внутрішнього згоряння
| Модель | WM1000N |
| Модель двигателя | WM170F-S |
| Тип ДВС | бензиновый |
| Объем двигателя | 212 см³ |
| Мощность двигателя | 7 л.с. |
| Тип запуска | ручный старт |
| Объем топливного бака | 4,9 л |
| Объем масла в картере | 0,6 л |
| Охлаждение двигателя | воздушное, принудительное |
| Ширина обработки | 70-100 см |
| Глубина обработки | от 15 см |
| до 30 см | |
| Редуктор | редуктор с заправленной смазкой на весь срок службы |
| Количество передач | 2 вперед/1 назад |
| Диаметр колес | 4-8 |
| Комплектация | мотоблок, фреза 4х(2+1) шт, сошник, комплект рожковых ключей, инструкция, гарантийный талон |
| Вес (кг) | 70 кг |
| Размер (мм) | 1630/1000/1020 |
| Гарантия | 1 год |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Weima |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Марка двигателя | WM170F-S |
| Максимальная ширина обработки | 110 см |
| Максимальная глубина обработки | 30 см |
| Количество передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуска | Механический стартер |
| Трансмиссия | Шестеренчатый редуктор |
| Сцепление | Дисковое |
| Вал отбора мощности | Да |
| В комплекте оборудования | Фрезы, Колеса пневматические |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Диаметр колес | 8 дюйм |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Объем двигателя | 212 куб. см |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Объем топливного бака | 6 л |
| Расход топлива | 0.3 л/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 70 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип топлива | Бензин |