| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kentavr |
| Країна виробник | Україна |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 12 дюйм |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Максимальна глибина обробки | 19 см |
| Максимальна ширина обробки | 100 см |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Зчеплення | Дискове |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 296 кг |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 217 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 12 к. с. |
| Витрата палива | 2.27 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Дизельне |