18 440 ₴
17 040 ₴
Колеса 4.00-8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kentavr |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Мінімальна ширина обробки | 65 см |
| Максимальна ширина обробки | 90 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр коліс | 8 дюйм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Витрата палива | 1.9 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 77 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Бензин |
| кількість секцій фрези, шт | 6 (4+2) |
| Кількість ножів фрези, шт | 18 (12+6) |