



22 820 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kentavr |
| Країна виробник | Україна |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Максимальна ширина обробки | 113.6 см |
| Мінімальна ширина обробки | 62.2 см |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Зчеплення | Дискове |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 123 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Витрата палива | 2.04 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ножів фрези, шт | 18 (12+6) |
| Тип палива | Бензин |
| кількість секцій фрези, шт | 6 (4+2) |