Модель обладнана 4-тактним дизельним двигуном потужністю 7,6 к. с., багатодисковим зчепленням, потужним редуктором із 2 парами конічних шестерень і валом відбору потужності. Є аналогом моделі Зубр HT-135 і Кентавр 2080Д, однак має низку покращень, як-от: наявність потужного металевого бампера, посилена рама, болт зливання оливи з магнітним наконечником (запобігає забрудненню системи). На двигуні встановлений повітряний фільтр контактно-оливного типу з оливною ванною, який ще краще захищає двигун.
Мотоблок ДТЗ 576Д — універсальна сільськогосподарська машина для оброблення територій до 1,5 Га. З його допомогою ви можете культивувати, забруднити ґрунт, викопувати коренеплоди, а також безліч інших робіт із використанням відповідного навісного обладнання.
Комплектація: розбірна фреза 8-секційна, захисні диски діаметром 320 мм, пневматичні камерні колеса 4.00-10", набір ключів, інструкція.
Параметри ВИМ:
Елементи керування на кермі виготовлені з металу (важі аварійної зупинки, важіль заднього ходу, важіль зчеплення).
На цей момент мотоблок ДТЗ 576Д є одним із найкращих у модельному ряду дизельних мотоблоків із повітряним охолодженням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Країна виробник | Україна |
| В комплекте оборудования | Колеса пневматичні, Захисні крила, Бічні диски, Фрези |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 10 дюйм |
| Кількість передач | 3 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Максимальна ширина обробки | 116 см |
| Мінімальна ширина обробки | 60 см |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Зчеплення | Дискове |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 133 кг |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 1740 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 7.6 к. с. |
| Об'єм двигуна | 337 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Витрата палива | 1.79 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Дизельне |