47 700 ₴
Мотоблоки ТМ «Powercraft» вирізняються дуже добрим співвідношенням — ціни та якості.
Ці моделі допоможуть значно полегшити виконання більшості робіт, які зазвичай виконує господар або фермер під час обробки значної земельної ділянки до 1 га.
Конструктивно моделі дизельних мотоблоків «Powercraft» із водяним охолодженням практично однакові, відмінність — у потужності встановлених на них двигунів (8, 10 і 12 к. с.) і способі їхнього запуску.
Моделі з індексом «Д» мають тільки ручний запуск двигуна.
Моделі з індексом «ДЕ» оснащені електростартером, що значно спрощує запуск, особливо за низької температури довкілля. Крім електростартера до комплекту електрообладнання входить акумуляторна батарея, замок запалювання, вольтметр і вимикач маси. Розміщується електрообладнання в міцному металевому боксі, встановленому на кермі мотоблока.
Усі мотоблоки ТМ «Powercraft» мають у комплекті постачання пневматичні транспортні колеса з протектором типу «ялинка».
Фарбування мотоблоків ТМ «Powercraft» стійке і міцне, надійно захищає від корозії.
Пофарбовані всі металеві елементи, крім алюмінієвих або хромованих, зокрема, двигун, опора двигуна, редуктор, причіпний пристрій тощо.
Гарантія на мотоблоки ТМ «Powercraft» складає 1 рік.

Надійний дизельний двигун потужністю 8 к.с., оснащений електростартером для полегшення запуску.
Ефективна система водяного охолодження дає можливість використовувати мотоблок із повним навантаженням протягом усієї робочої зміни без перерв на охолодження.

Коробка передач зі спрощеною в експлуатації схемою перемикання (3+1)×2 — більш надійна, ніж варіант із вдавлюванням важеля.

Прогумовані тяги керування колісними муфтами, ручним газом і зчепленням дають змогу знизити шум під час роботи мотоблока, коли тяги стикаються між собою та з корпусом мотоблока

Кріплення рами двигуна на 5 болтах набагато надійніше, ніж кріплення на 2 шпильках — відчутно знижує вібрацію і полегшує регулювання положення двигуна на рамі.

Додаткова шпилька на рамі для регулювання натягу приводних пасів — унеможливлений перекіс пасів.

Додатковий струмок на приводному шківі — для під’єднання робочих органів навісного обладнання.

Цифровий вольтметр на ящику з акумуляторною батареєю — дає змогу швидше та зручніше отримувати інформацію про силу та напругу струму в мережі електрообладнання мотоблока.

Поперечний вал відбору потужності збоку коробки передач.
Датчик тиску масла «грибок» - дає змогу контролювати наявність масла в картері двигуна.

Паливний фільтр з краном, паперовим фільтрувальним елементом та міцною металевою колбою забезпечує якісну фільтрацію палива.

Універсальний посилений причіпний пристрій - мотоблочного типу зі сталевими втулками.

Пневматичні транспортні колеса 6.00-12 «ялинка».
Шини високої якості.
Колія регулюється безступенево в діапазоні 700–900 мм.

Зміцнені ножі у місці кріплення - менше ймовірність поломки при зустрічі з камінням у ґрунті.

Яскрава передня LED-фара.
Електрогенератор 12 В / 200 Вт.
Передні світловідбивач
| ДВИГУН | |
| Модель двигуна | R180NDL |
| Тип палива | Дизель |
| Потужність двигуна, к.с. | 8 |
| Робочий обʼєм двигуна, см³ | 402 |
| Номінальні оберти двигуна, об/хв | 2200 |
| Номінальна витрата палива, г/кВт∙год | 287 |
| Ємність паливного бака, л | 5,5 |
| Система запуску двигуна | Електричний / ручний стартер |
| Повітряний фільтр | Моноциклон (3 ступені очищення повітря) |
| АКБ: тип, ємність, А∙год | Свинцево-кислотна, 36 |
| Ємність картера двигуна, л | 2 |
| Тип мастила в картері двигуна | ТМ «ДТЗ» TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG |
| Датчик рівня мастила | Типу «грибок» |
| Система охолодження двигуна | Рідинна |
| Обʼєм системи охолодження, л | 2,3 |
| Тип охолоджувальної рідини | Вода (дистильована) |
| ТРАНСМІСІЯ, ХОДОВА ЧАСТИНА | |
| Тип приводу трансмісії | Ремінний, 2 приводних ремені |
| Тип зчеплення | Однодискове сухе з постійним зчепленням фрикційного типу |
| Тип привідних ременів | В(Б)-1750 |
| Струмок для підключення активного навісного | Є |
| Тип коробки передач | Шестеренчаста |
| Кількість передач | 6/2 |
| Спосіб увімкнення заднього ходу | Важелем |
| Привод фрези | Шестерно-ланцюговий |
| Вал відбору потужності | Бічний, під шпонку Ø17,5 |
| Обʼєм мастила в картері трансмісії, л | 4,5 |
| Тип мастила в картері трансмісії | ТМ «ДТЗ» ТАД-17 та API CF-4/SG |
| Транспортні колеса | 6.00-12 |
| Колія коліс, мм | 650-900 |
| Номінальна швидкість руху на колесах вперед / назад, км/год | 1,8-23 / 1,2-4,6 |
| Тип і регулятор керма | Трапецієподібне з жорстким кріпленням |
| Гальма | Кільцевого типу |
| РОБОЧІ ОРГАНИ | |
| Тип причіпного пристрою | Мотоблочний |
| Спосіб встановлення ґрунтофрези | Окремо через перехідний редуктор |
| Номінальна частота обертання ґрунтофрези, об/хв | 400 |
| Кількість секцій грунтофрези, од. | 12 |
| Розмір / кількість / тип ножів ґрунтофрези | 22 |
| Ширина захвату ґрунтофрези, мм | 1100 |
| Діаметр ротора ґрунтофрези, мм | 400 |
| Глибина культивації, мм | 190 |
| ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ | |
| Електрообладнання | Електрогенератор, 12 В / 200 Вт; акумулятор 36 А∙год; металевий бокс із замком та вимикачем запалювання |
| Вимірювальні прилади | Вольтметр |
| Інше обладнання | Передня LED-фара, передні світловідбивачі |
| ЗІП | У комплекті |
| МАСОГАБАРИТНІ ДАНІ | |
| Габаритні розміри в зборі (ДхШхВ), мм | 2250×1060×1000 |
| Споряджена маса: на колесах / на фрезах, кг | 223 / 291 |
Гарантія: 12 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kentavr |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Максимальна ширина обробки | 110 см |
| Максимальна глибина обробки | 19 см |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр коліс | 12 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 8 к. с. |
| Об'єм двигуна | 402 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Кількість обертів двигуна | 2200 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Об'єм масляного бака | 2.3 л |
| Витрата палива | 0.287 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 223 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Дизельне |