



25 100 ₴
МБ 2060Д (4.00-8) — базова модель лінійки мотоблоків із дизельними двигунами. За конструкцією дизельні мотоблоки дуже близькі до бензинових: також мають нове безпечне зчеплення нормально розімкнутого типу, блокування від випадкового увімкнення заднього ходу. Зручний важіль «ручного газу», об'ємний захисний кожух глушника тощо.
МБ 2060Д (4.00-8) обладнаний дизельним двигуном потужністю 6,0 л. С., комплектується ґрунтофрезою з максимальним захопленням 1140 мм і транспортними колесами розміром 4.00-8, які забезпечують більше тягове зусилля.
Доставка безплатно!Тел.097-484-67-63 Тел.066-276-06-41
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kentavr |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Мінімальна ширина обробки | 62.2 см |
| Максимальна ширина обробки | 113.6 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 6 к. с. |
| Об'єм двигуна | 296 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Витрата палива | 1.22 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 141 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Дизельне |