


9 363 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Час безперервної роботи | 10.5 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52 кг |
| Висота | 445 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |