


11 793 ₴
Доставка безкоштовно! +380987225958 +380504310031
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Час безперервної роботи | 12 годин |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 2.2 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 58 кг |
| Висота | 445 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Споживання палива | 0.36 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |