



5 184 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Час безперервної роботи | 6 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 1.2 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1.1 кВт |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 2.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 87 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Споживання палива | 0.395 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |