


8 255 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Час безперервної роботи | 11 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 44 кг |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 210 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Споживання палива | 0.395 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |