Переваги:
Доставка безкоштовно! +380987225958 +380504310031
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 458 мм |
| Об'єм масляного бака | 270 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.6 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.12 сек |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |