Доставка безкоштовна! +380987225958, +380504310031
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина ущільнення | 400 мм |
| Довжина робочої поверхні | 330 мм |
| Продуктивність вібромашини | 10 м/хв |
| Відцентрова сила | 12 кН |
| Ширина робочої поверхні | 275 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 93 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Тип двигуна | Бензиновий |