



12 133 ₴
Доставка безкоштовно! +38 097-484-67-63 +38 066-276-06-41
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 50.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 6 мм |
| Максимальна пропускна здатність | 110 куб.м/год |
| Максимальний напір | 30 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр приєднувального патрубка | 4" |
| Характеристики приводу | |
| Ємність системи змащування | 1.1 л |
| Масляний датчик | Так |
| Потужність двигуна | 11 кВт |
| Об'єм двигуна | 420 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 6.5 л |
| Витрата палива | 0.385 л/год |
| Тип палива | Бензин |