



15 520 ₴
Доставка безплатно! +38 097-484-67-63 +38 066-276-06-41
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 38 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 30 мм |
| Максимальна пропускна здатність | 78 куб.м/год |
| Максимальний напір | 26 м |
| Перекачувані середи | Вода з домішками |
| Характеристики приводу | |
| Час автономної роботи | 3 годин |
| Марка двигуна | WM168FB |
| Потужність двигуна | 4.8 кВт |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.7 л |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3 1/4" |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр нагнітального патрубка | 80 мм |