Сильні сторони обладнання:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Мінімальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |