


22 035 ₴
Двигун бензиновий Weima WM190FE-L є конструктивним аналогом двигуна Honda GX-390 c збільшеним об'ємом і потужністю. Призначений для роботи в складніших умовах. Так само двигун отримав сертифікати EPA/EC/CARB. Ця модель має шестереньчастий редуктор для забезпечення більшого крутного моменту за меншої швидкості обертання. Так само двигун обладнаний електростартером для легкого пуску та генератором для підзаряджання акумулятора та забезпечення робочої площі світлом.
Двигун має автоматичний регулятор обертів двигуна залежно від зміни навантаження.
Weima WM190FE-L має захист від низького рівня оливи (встановлений дискретний датчик рівня оливи). За низького рівня оливи або критичних нахилів двигун не заведеться. Рівень оливи має бути заливним горловином.
Доставка безплатно!Тел.097-484-67-63 Тел.066-276-06-41

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 16 к. с. |
| Об'єм двигуна | 420 куб. см |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вал | під шпонку, 25 мм |
| Габаритні розміри | 490х460х520 мм |
| Діаметр циліндра/хід поршня | 90х66 мм |
| Ємність масла в картері | 1,6 л |
| Масло | SAE 10W40 |
| Напрямок обертання вала | проти годинникової стрілки |
| Пуск | Ручний/електростартер |
| Система запалювання | транзисторне магнето |
| Система запуску двигуна | електростартер |
| Система охолодження | Повітряна |
| Швидкість обертання колінчастого валу | 3600 об/хв |
| Тип двигуна | Одноциліндровий, 4-тактний з верхнім розташуванням клапанів (ОНV) |
| Тип і наявність редуктора двигуна | Шестерний редуктор (1800об/хв) |
| Питома витрата палива | 375 г/кВт год |