



21 641 ₴
Двигун бензиновий Weima WM192 FЕ-S-New — це найпотужніший одноциліндровий двигун з аналогів Хонди в той же час завдяки дороблянню корпорації Вейма він має високі показники економності. Двигун нової серії має збільшений бензобак до 6,5 л. новий глушник, новий карбюратор і повітряний фільтр типу циклон, завдяки якому збільшується ресурс. Отримай сертифікати CE/EPA/EC/CARB. Вал 25 мм під шпону.
Обладнаний електростартером для легкого пуску та генератором для підзаряджання акумулятора та забезпечення робочої площі світлом.
Двигун має автоматичний регулятор обертів двигуна залежно від зміни навантаження.
Weima WM192 FЕ-S-New має захист від низького рівня оливи (встановлений дискретний датчик рівня оливи). За низького рівня оливи або критичних нахилів двигун не заведеться. Рівень оливи має бути заливним горловином.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 18 к. с. |
| Об'єм двигуна | 420 куб. см |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пуск | Ручний/електростартер |
| Система охолодження | Повітряна |
| Напрямок обертання вала | проти годинникової стрілки |
| Тип двигуна | Одноциліндровий, 4-тактний з верхнім розташуванням клапанів (ОНV) |
| Система запалювання | транзисторне магнето |
| Габаритні розміри | 490х460х520 мм |
| Система запуску двигуна | електростартер |
| Швидкість обертання колінчастого валу | 3600 об/хв |
| Питома витрата палива | 355 г/кВт год |
| Вал | під шпонку, 25 мм |
| Ємність масла в картері | 1,7 л |
| Масло | SAE 10W40 |
| Діаметр циліндра/хід поршня | 92х69 мм |