



17 400 ₴
Двигун має автоматичний регулятор обертів двигуна залежно від зміни навантаження.
Weima WM190F-S New має захист від низького рівня оливи (встановлений дискретний датчик рівня оливи). За низького рівня оливи або критичних нахилів двигун не заведеться. Рівень оливи має бути заливним горловином.
Характеристики бензинового двигуна Weima WM190F-S New


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 16 к. с. |
| Об'єм двигуна | 420 куб. см |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пуск | ручний |
| Система охолодження | Повітряна |
| Напрямок обертання вала | проти годинникової стрілки |
| Тип двигуна | Одноциліндровий, 4-тактний з верхнім розташуванням клапанів (ОНV) |
| Система запалювання | транзисторне магнето |
| Габаритні розміри | 490х460х520 мм |
| Система запуску двигуна | ручний старт |
| Швидкість обертання колінчастого валу | 3600 об/хв |
| Питома витрата палива | 375 г/кВт год |
| Вал | під шпонку, 25 мм |
| Ємність масла в картері | 1,6 л |
| Масло | SAE 10W40 |
| Діаметр циліндра/хід поршня | 90х66 мм |