



75 700 ₴
Доставка безплатно!Тел.097-484-67-63 Тел.066-276-06-41
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 16 дюйм |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Максимальна глибина обробки | 25 см |
| Максимальна ширина обробки | 123 см |
| Марка двигуна | WM178FS |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 133 кг |
| Висота | 970 мм |
| Довжина | 1380 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Потужність двигуна | 6 к. с. |
| Об'єм двигуна | 206 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Дизельне |