26 400 ₴
Мотоблок Weima WM1100В призначений для інтенсивної та тривалої експлуатації, обладнаний високопотужним дизельним мотором Weima WM188F, ефективність якого особливо результативна за великих обсягів робіт. Цілісно застосування такого агрегату у великих фермерських господарствах. Мотоблок, що є багатофункціональним, завдяки додатковим відповідним навісним засобам, здатний здійснити безліч польових робіт: пахнути, культивувати, нарізати гряди, викопувати коренеплоди.
Ця модель обладнана надійною шестеренною коробкою передач і шестеринчастим редуктором конусної форми, який дає змогу починати плавніший рух під час увімкнення швидкості. Багатодискове зчеплення в олійній ванні разом із професійним шестеринчастим редуктором — це дуже надійна деталь мотоблока, необхідна для роботи на різних ґрунтах. Для спрощеного запуску мотоблок має електричний стартер.
Мотоблок WEIMA WM1100B комплектується збірними фрезами (3+1) шириною захоплення 135 см, може працювати із широким спектром навісного обладнання, зокрема й роторною сіносилкою КР-02 WEIMA, що працює від вала потужності. У разі потреби косити високий травостійкий або складні ділянки мотоблок можна обладнати роторною косивалкою КР-01 WEIMA з ремінним приводом через адаптер від ВОМа. Крім того, виконувати покос трави для заготівлі сіна можна, використовуючи транспортувальний візок — перевозити вантажі. Але й це не все, модель універсальна — за допомогою мотоблокової лопати може виконувати снігоприбиральні роботи. Має колеса з пневматичними шинами, що забезпечують бездоганну прохідність. Три швидкісні режими зумовлюють маневровість і вибір оптимальної швидкості залежно від складності виконуваної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| В комплекте оборудования | Колеса пневматичні, Фрези |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 10 дюйм |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Максимальна ширина обробки | 110 см |
| Марка двигуна | WM186FВ |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Зчеплення | Дискове |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 9 к. с. |
| Об'єм двигуна | 418 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 1.65 л |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Дизельне |