20 800 ₴
Завод Weima є лідером із виробництва дизельних і бензинових мотоблоків у Китаї, на сьогодні — дуже якісне збирання, лиття, фарбування, відрізняє їх від інших виробників.
Бензиновий двигун WEIMA WM170F-NEW (аналог HONDA GX210) має гарну репутацію завдяки своїй чудовій функціональності та продуктивності. Його головною відмінністю є невелика витрата палива та те, що він не боїться тривалої роботи на високих обертах.
Двигун серії NEW має бак збільшеного об'єму 5,0 л і повітряний фільтр циклонного типу, завдяки якому повітря, що потрапляє в камеру згоряння, набагато чистіше, що продовжує моторесурс двигуна. Weima WM1100С стане незамінним помічником для оброблення до 50 соток землі.
Кермо регулюється в горизонтальному та вертикальному напрямках.
Цей мотоблок — аналог мотоблока Zirka 105E або Кентавр 2061Д..
Ця модель обладнана надійною шестеренною коробкою передач і шестеринчастим редуктором конусної форми, який дає змогу починати плавніший рух під час увімкнення швидкості. Багатодискове зчеплення в олійній ванні та професійний шестереньчастий редуктор — це дуже надійна деталь мотоблока, необхідна для роботи на різних ґрунтах.
Мотоблок WEIMA WM1100С комплектується збірними фрезами (3+1) шириною захоплення 135 см, може працювати із широким спектром навісного обладнання, зокрема й роторною сіносилкою КР-02 WEIMA, що працює від вала потужності. У разі потреби косити високий травостійкий або складні ділянки мотоблок можна обладнати роторною косивалкою КР-01 WEIMA з ремінним приводом через адаптер від ВОМа. Також мотоблок дуже легкий у керуванні на транспортних роботах.
Доставка безплатно!Тел.097-484-67-63 Тел.066-276-06-41
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| В комплекте оборудования | Колеса пневматичні, Фрези |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 10 дюйм |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Максимальна ширина обробки | 110 см |
| Марка двигуна | WM170FS New ,4-х тактный |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Зчеплення | Дискове |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 210 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 5 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Бензин |