27 640 ₴
WEIMA DELUXE — це окрема виробнича лінія з найсучаснішим і точним обладнанням, а також більш суворими критеріями до якості виробництва.
Мотоблоки WEIMA DELUXE зручніші в експлуатації, завдяки покращеній конструкції мають якісне балансування й знижений рівень вібрацій. Завдяки цьому неабияк знизилося навантаження на оператора під час роботи, а ресурс у WEIMA DELUXE став вищим, ніж у мотоблоків у базовій комплектації.
Мотоблоки серії DELUXE розроблені спеціально для європейського ринку, вони мають європейські сертифікати якості та відповідності.
Мотоблок WEIMA WM1050 New має унікальну конструкцію, що дає низку переваг, які дуже складно вмістити в одному мотоблокі. І так: низький центр ваги, міцний і легкий корпус редуктора, ремінне передавання, ВОМ, шестигранний вал. Бензиновий двигун WM168FB або WM170FB потужністю 7 к.с. обладнаний редуктором зворотного обертання, позаяк у цьому мотоблокі через конструктивну особливість, приводні ремені розміщені праворуч. К мотоблоку WEIMA WM1050 New Ви можете придбати в наше магазині Веймовську роторну косарку 1050 Фаворит, яка має меншу вагу та високу якість від Вейми.
На городі цей мотоблок легко справляється з різного роду окучниками, їжачками, каколесаржалкою й гуркотеною картопелькопалою. Можна застосовувати різного роду ґрунтозачіпи як для роботи в одному міжряджанні, так і для роботи у двох разі збільшеного кліренсу. Завдяки легкому пуску, ВОМу та поворотному керму мотоблок Вейма 1050 New не порошатиметься взимку в гаражі, а може працювати зі снігоприбиральною
Доставка безплатно!Тел.097-484-67-63 Тел.066-276-06-41
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| В комплекте оборудования | Колеса пневматичні, Фрези |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 8 дюйм |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Максимальна ширина обробки | 105 см |
| Марка двигуна | WM170F New Редуктор 1/2 |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Зчеплення | Пасове |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 82 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 1800 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 5 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Бензин |