28 400 ₴
Мотоблок Weima WM900m3 ECO - надійний і багатофункціональний мотоблок для обробки земельних ділянок площею 50–80 соток. Це універсальне рішення для садівництва, городництва та допоміжних господарських робіт.
Модель обладнана чарівним редуктором підвищеної міцності та комплектом універсальних фрез, які можна збирати на 3 або 4 ножа. Конструкція фрез витримує удари об коріння, а знижене передавання забезпечує маневровість при обкошуванні біля дерев і спрощує транспортування.
Особливість цієї версії - колеса 190 мм*7-8, що роблять керування мотоблоком ще зручнішим на невеликих ділянках і при роботі з роторною косаркою.

WEIMA є найбільшим заводом, який має власні потужності з виробництва всіх робочих вузлів і двигунів. Унікальні розробки та постійна робота над поліпшенням модельного ряду. Під час виробництва бензинових мотоблоків Вейма постійно контролює всі етапи збирання, а також контроль за фарбувальними роботами, тому бензинові мотоблоки Weima мають високу якість, а фірмовий червоний колір буде притягувати вимогливі погляди сусідів.

| Модель | WM900M3 |
| Модель двигуна | WM170F |
| Тип ДВЗ | бензиновий, одноциліндровий, 4-х тактний двигун, з верхнім розташуванням клапанів (OHV) |
| Об'єм двигуна | 212 см3 |
| Потужність двигуна | 7,0 к.с. |
| Тип запуску | ручний старт |
| Об'єм паливного бака | 4,9 л |
| Обсяг масла в картері | 0,6 л |
| Охолодження двигуна | повітряне, примусове |
| Ширина обробки | 50-120 см |
| Глибина обробки | від 15 см |
| до 30 см | |
| Редуктор | Шестерний редуктор конічного зразка, чавунний редуктор |
| Кількість передач | 3 вперед/1 назад |
| Діаметр коліс | 4,00-8,0 |
| Комплектація | мотоблок, фреза, сошник, комплект ріжкових ключів, інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Вага (кг) | 99 кг |
| Розмір (мм) | 1390/800/1070 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Мінімальна ширина обробки | 50 см |
| Максимальна ширина обробки | 120 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 3 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Ланцюговий редуктор |
| Зчеплення | Пасове |
| В комплекте оборудования | Фрези, Передня підпора, Колеса пневматичні, Зчіпка, Захисні крила |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр коліс | 8 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 5 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Витрата палива | 0.3 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1390 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1070 мм |
| Вага | 99 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Бензин |