27 600 ₴
WEIMA DELUXE — це окрема виробнича лінія з найсучаснішим і точним обладнанням, а також найсуворішими критеріями до якості виробництва.
Мотоблоки WEIMA DELUXE зручніші в експлуатації, завдяки покращеній конструкції мають якісне балансування й знижений рівень вібрацій. Завдяки цьому неабияк знизилося навантаження на оператора під час роботи, а ресурс у WEIMA DELUXE став вищим, ніж у мотоблоків у базовій комплектації.
Мотоблоки серії DELUXE розроблені спеціально для європейського ринку, вони мають європейські сертифікати якості та відповідності.
Мотоблок WEIMA WM1100 D комплектується збірними фрезами (3+1) шириною захоплення 135 см, може працювати із широким спектром навісного обладнання, зокрема й роторною сеньйосаркою КР-02 WEIMA, що працює від вала відбору потужності. У разі потреби косити високий травостійкий або складні ділянки мотоблок можна обладнати роторною косивалкою КР-01 WEIMA з ремінним приводом через адаптер від ВОМа. Також мотоблок дуже легкий у керуванні під час транспортних робіт.
Доставка безплатно!Тел.097-484-67-63 Тел.066-276-06-41
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 20 дюйм |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Максимальна ширина обробки | 110 см |
| Марка двигуна | WM177F |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Зчеплення | Дискове |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 кг |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1350 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 9 к. с. |
| Об'єм двигуна | 270 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Бензин |