Ця модель обладнана надійною шестеренною коробкою передач і шестеринчастим редуктором конусної форми, який дає змогу починати плавніший рух під час увімкнення швидкості. Багатодискове зчеплення в олійній ванні та професійний шестереньчастий редуктор — це дуже надійна деталь мотоблока, необхідна для роботи на різних ґрунтах. Для спрощеного запуску мотоблок має електричний стартер.
Доставка безплатно!Тел.097-484-67-63 Тел.066-276-06-41
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Вал відбору потужності | Так |
| Діаметр коліс | 18 дюйм |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Максимальна ширина обробки | 110 см |
| Марка двигуна | WM186FBE |
| Система запуску | Електростартер |
| Зчеплення | Дискове |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 158 кг |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 9.5 к. с. |
| Об'єм масляного бака | 1.65 л |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Дизельне |