Доставка безкоштовно! +380987225958 +380504310031
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність паливного бака | 24 л |
| Продуктивність | 600 куб.м/год |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Теплова потужність | 20 кВт |
| Тип | Дизельна |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 530 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 805 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики дизельних гармат | |
| Витрата палива | 1.7 л/год |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запобіжник | + |