



1 427 ₴
Доставка безкоштовно! +380987225958 +380504310031
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Продуктивність | 312 куб.м/год |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 3 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Режим вентиляції | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
| Термостат | Так |