



4 404 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 26.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Глибина всмоктування | 7 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Максимальна пропускна здатність | 60 куб.м/год |
| Максимальний напір | 31 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3" |
| Характеристики приводу | |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Масляний датчик | Так |
| Потужність двигуна | 6.5 кВт |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Витрата палива | 0.38 л/год |
| Тип палива | Бензин |