Візок самохідний садовий на гусеничному ходу WEIMAWM7B-320A MINI TRANSFER
Опис:
Компактність і маневреність у поєднанні з великою вантажністю. Легкість у керуванні. Гусеній хід не пошкоджує рослинний покрив ґрунту, водночас забезпечуючи чудову прохідність, зокрема горбистій місцевості, на снігу або піску. Бічні борти можна розкласти для збільшення корисної площі навантаження. Задній борт відкидається під час використання функції самоскида.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
МОДЕЛЬ 7B-220A
Розміри:
Кузов
Розміри кузова:
Система перекидання кузова — ручна
Кут перекидання кузова — 60
Модель двигуна WM168F (6,5 к.с.)
Ходова частина
Швидкість на різних передачах:
Вперед 1, км/год 0,5
Уперед 2, км/год 0,8
Уперед 3, км/год 1,3
Уперед 4, км/год 1,8
Уперед 5, км/год 3
Вперед 6, км/год 4,9
Оточи 1, км/год 0,6
назад 2, км/год 2,3
Мінімальний радіус розвороту, м 1,15
Гальмівна система Розтискні колодки всередині гальмівного барабана
Тип оливи для трансмісії GL-4
Об'єм оливи в картері, л 1,5
Паковальні розміри, мм 1270 х 760 х 1000
Тел.097484-67-63 Тел.066276-06-41
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Марка двигуна | WM168F/P |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 156 кг |
| Висота | 830 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажопідйомність, кг | 320 |
| Довжина гусениць, мм | 650 |
| Максимальна швидкість, км/год | 4,9 |
| Максимально допустимий підйом, грд | 25 |
| Нахил при скиданні, грд | 60 |
| Обсяг масла трансмісії, л | 1,5 |
| Просвіт над землею, мм | 295 |
| Радіус розвороту,м | 1,15 |
| Відстань між гусеницями, мм | 410 |
| Тип вивантаження | Ручний |