Зарядний пристрій Кентавр ЗП-210НП призначений для заряджання в автоматичному режимi свинцево-кислотних {Lead Acid), залiзо-нiкелевих (Fe-Ni), нiкель-кадмiєвих (Ni-Cd}, нiкель-метал-гiдридних (NiMH), лiтiй-iонних {Li ion), лiтiй-полiмерних {Li pol}, нiкель-цинкових (NiZn) акумуляторних батарей напругою 12 В i 24 В емнiстю 20 А*год i вище.
Зарядний пристрiй може використовуватися як в стацiонарних умовах (на станцiях технiчного обслуговування автомобiлiв, в гаражах тощо), так i в польових умовах в складi мобiльних комплексiв, забезпечених бензиновими або дизельними мiнi-електростанцiями.
Зарядний пристрiй складається з перетворювача напруги (трансформатора), випрямляча змiнного струму, амперметра, систем захисту органiв управлiння та контролю.
Простота пристрою е чинником його надiйностi, що забезпечуе безвiдмовну роботу зарядного пристрою в процесi його експлуатації.
Завдяки використанню сучасних розробок i технологiй, цi пристроi мають оптимальнi робочi характеристики, а також вiдрiзняеються довговiчнiстю i зносостiйкiстю основ них частин та деталей.
| Напруга живлення, В | 220 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Максимальна потужнiсть споживання, Вт | 390 |
| Робоча напруга акумулятора, В | 12/24 |
| Максимальний струм заряджання, А | 14 |
| Номiнальний струм заряджання, А | 10 |
| Емнiсть акумуляторiв, якi заряджаються (рекомендована), Агод | 30-210 |
| Клас захисту | IP21 |
| Габаритнi розмiри упаковки, мм | 250х205х200 |
| Маса нетто, кг | 5,5 |
| Маса брутто, кг | 5,7 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 210 А. г |
| Кількість режимів заряду | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга зарядки | 24 В |
| Тип | Зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Трансформаторні |
| Струм заряду | 14 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP21 |
| Захист від перегріву | + |
| Довжина проводу живлення | 2 м |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист від перевантаження | + |