Доставка безкоштовно! +380987225958 +380504310031
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Продуктивність | 872 куб.м/год |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Теплова потужність | 50 кВт |
| Тип | Газова |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.9 кг |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики газових гармат | |
| Витрата газу | 3.63 літр/хв |
| Розпал пальника | П'єзорозпалювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запобіжник | + |