Доставка безкоштовно! +380987225958 +380504310031
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Продуктивність | 100 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електричних гармат | |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 165 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 1.7 кг |