Доставка безкоштовно! +380987225958 +380504310031
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Продуктивність | 1100 куб.м/год |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22.3 кг |
| Висота | 530 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 505 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 380 В |
| Споживана потужність | 15 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Режим вентиляції | Так |
| Термостат | Так |