


25 832 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Час безперервної роботи | 8.5 годин |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 4.6 кВт |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Кількість коліщат | 4 |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рівень шуму | 84 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 95 кг |
| Висота | 495 мм |
| Довжина | 735 мм |
| Ширина | 605 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 9 к. с. |
| Об'єм паливного бака | 14 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність постійного струму | 12 В/8,3 А |