30 600 ₴
| Модель | WM 500 КМ NEW |
| Модель двигуна | WM170F-S |
| Тип ДВЗ | бензиновий, одноциліндровий, 4-тактний двигун з верхнім розташуванням клапанів (OHV) |
| Об'єм двигуна | 212 см3 |
| Потужність двигуна | 7,0 л. |
| Тип запуску | ручний старт |
| Об'єм паливного бака | 4,9 л |
| Обсяг масла в картері | 0,6 л |
| Охолодження двигуна | повітряне, примусове |
| Ширина обробки | 50-100 см |
| Глибина обробки | від 10 см |
| до 25 см | |
| Редуктор | шестерний з ланцюговим приводом |
| Кількість передач | 2 вперед/1 тому |
| Діаметр коліс | 3,50-6,0 |
| Комплектація | Руль КМ, мотоблок, фреза, диски захисту рослин, колесо транспортування, сошник, комплект ріжкових ключів, інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Вага (кг) | 62 кг |
| Розмір (мм) | 1390/800/1070 мм |
| Гарантія | 1 рік |

WEIMA є найбільшим заводом, який має власні потужності з виробництва всіх робочих вузлів і двигунів. Унікальні розробки та постійна робота над поліпшенням модельного ряду. Під час виробництва бензинових мотоблоків Вейма постійно контролює всі етапи збирання, а також контроль за фарбувальними роботами, тому бензинові мотоблоки Weima мають високу якість, а фірмовий червоний колір буде притягувати вимогливі погляди сусідів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | WM 168FB |
| Мінімальна ширина обробки | 50 см |
| Максимальна ширина обробки | 80 см |
| Максимальна глибина обробки | 25 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Пасове |
| Вал відбору потужності | Так |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 6 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 4.8 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Витрата палива | 0.3 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1390 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1070 мм |
| Вага | 62 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Бензин |