23 000 ₴
WEIMA DELUXE — це окрема виробнича лінія з найсучаснішим і точним обладнанням, а також більш суворими критеріями до якості виробництва.
Мотоблоки WEIMA DELUXE зручніші в експлуатації, завдяки покращеній конструкції мають якісне балансування й знижений рівень вібрацій. Завдяки цьому неабияк знизилося навантаження на оператора під час роботи, а ресурс у WEIMA DELUXE став вищим, ніж у мотоблоків у базовій комплектації.
Мотоблоки серії DELUXE розроблені спеціально для європейського ринку, вони мають європейські сертифікати якості та відповідності.
Сильні сторони обладнання:
| Модель | WM 500 NEW |
| Модель двигуна | WM170F-S |
| Тип ДВЗ | бензиновий, одноциліндровий, 4-тактний двигун з верхнім розташуванням клапанів (OHV) |
| Об'єм двигуна | 212 см3 |
| Потужність двигуна | 7,0 л. |
| Тип запуску | ручний старт |
| Об'єм паливного бака | 4,9 л |
| Обсяг масла в картері | 0,6 л |
| Охолодження двигуна | повітряне, примусове |
| Ширина обробки | 50-100 см |
| Глибина обробки | від 10 см |
| до 25 см | |
| Редуктор | шестерний з ланцюговим приводом |
| Кількість передач | 2 вперед/1 тому |
| Діаметр коліс | 3,50-6,0 |
| Комплектація | мотоблок, фреза, диски захисту рослин, колесо транспортування, сошник, комплект ріжкових ключів, інструкція з експлуатації, гарантійний талон, ручки wm 900 |
| Вага (кг) | 62 кг |
| Розмір (мм) | 1390/800/1070 мм |
| Гарантія | 1 рік |

Мотоблоки WEIMA вважаються найнадійнішими та найякіснішими в українського споживача. Своє визнання бренд Вейма здобув завдяки високій якості деталей і складання, саме завдяки цьому компанія Weima змогла змінити думку споживачів про те, що китайська техніка не найнадійніша та не призначена для великих навантажень тривалий час. Це єдина китайська компанія, яка має європейські та американські сертифікати якості та продається в Німеччині, Іспанії, США.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | WM 168FB |
| Мінімальна ширина обробки | 50 см |
| Максимальна ширина обробки | 80 см |
| Максимальна глибина обробки | 25 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Пасове |
| Вал відбору потужності | Так |
| В комплекте оборудования | Колеса пневматичні, Фрези |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр коліс | 8 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 4.8 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Витрата палива | 0.3 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1390 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1070 мм |
| Вага | 60 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Бензин |