1 050 ₴
Характеристики
| Технічні характеристики | |
| Висота посадкового місця | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 18,5 мм |
| Версія мотоблока | Zirka-105 |
| Клас трактора | мотоблок |
| Вага | 4,5 кг |
Опис
Механізм регулювання кута атаки – талреп. Поворотний механізм (болтовий зажим) зчіпки дає можливість плугу працювати під прямим кутом до землі, в той час як мотоблок може знаходитися в зміщеному положенні, одним колесом в борозні. Призначена для навішування і регулювання навісного обладнання для мотоблоків.
Вага – 4,5 кг.
Габаритні розміри:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Крючков |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |