


950 ₴
Характеристики
| Технічні характеристики | |
| Висота посадкового місця | 94 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Версія мотоблока | Зубр |
| Клас трактора | мотоблок |
| Вага | 4,5 кг |
Опис
Механізм регулювання кута атаки – талреп.
Поворотний механізм (болтовий зажим) зчіпки дає можливість плугу працювати під прямим кутом до землі, в той час як мотоблок може знаходитися в зміщеному положенні, одним колесом в борозні.
Призначена для навішування і регулювання навісного обладнання для мотоблоків.
Вага – 4,5 кг.
Посадкове місце:
Висота посадкового місця: 94 мм.
Внутрішній діаметр: 21 мм.
Габаритні розміри пластин кріплення (2 шт.):
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Крючков |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |