4 853 ₴
| Поздовжнє розташування електричного двигуна
|
| Електродвигун
|
| Високоякісний пластик Корпус електропили виготовлений з ударостійкого пластику: PA66-GF30 – поліамід 66, посилений додаванням 30% графіту і скловолокна Переваги даного пластику:
|
| Якісні щеткодержатели
|
| Автоматичний масляний насос Автоматичний масляний насос з міцної металевої ведучою шестірнею |
| Ведена шестерня Ведена шестерня автоматичного масляного насоса, встановлена на валу редуктора, виготовлена з металу |
| Шестерня редуктора Шестерня виготовлена з міцної сталі, що у рази підвищує ресурс роботи редуктора |
| Ведуча зірочка
|
| Підшипники У конструкції використовуються тільки високоякісні підшипники |
| Швидкість ланцюга – 14 м/с Висока швидкість ланцюга, що забезпечує відмінну продуктивність |
| Плавний пуск Електронна система плавного пуску зменшує пусковий струм, навантаження на електричний двигун і виключає момент "ривка" електропили в момент її включення |
| Захист електричного двигуна від перевантаження Автоматичний запобіжник забезпечує миттєве відключення електродвигуна у разі затиснення шини в деревині, тим самим запобігаючи виникнення короткого замикання в обмотках електродвигуна і можливість пошкодження електропроводки |
| Подвійна система захисту
|
| Шина і ланцюг
|
| Бесключевое натяг ланцюга Швидка і легка установка і регулювання ланцюга без застосування спеціального інструменту |
| Гальмо ланцюга
|
| Масляний бачок з індикатором рівня масла Оглядове вікно для постійного контролю за наявністю мастила в бачку для запобігання роботи ланцюга «насухо» |
| Двосторонній світловий індикатор електромережі на рукоятці Відображення інформації про наявність струму в електричної ланцюга пили |
| Фіксатор електрокабеля Гачок для надійної фіксації силового кабелю під час роботи електропилкою |
| Абсолютна гарантія
|
Доставка безкоштовно! +380987225958 +380504310031
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 6.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 400 мм |
| Об'єм масляного бака | 125 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.12 сек |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |