


28 975 ₴
Культиватор Pubert Аro 40H C3 — є новою моделлю надійних мотоблоків повітряного типу охолодження, ефективна та надійна модель культиватора обладнана двигуном Honda (Японія), багатофункціональність культиватора Аро Пуберт дає змогу виконувати більшість різних робіт у вашому городу. Цей компактний культиватор обладнаний коробкою передач із полімерною оболонкою та сталевою шестернею.
Він має два передні передачі, які виконують важливі функції:
• Перша, від 60 до 80 обертів на хвилину, для складних завдань на початку весняного сезону.
• Друга, від 140 до 160 обертів за хвилину, для оброблення ґрунту та розпушування землі
Передавання заднього ходу ринку має швидкість 0.7 м/с, що набагато менше, ніж у попередніх моделей, для гарантування безпеки оператора.
Термін експлуатації ременя набагато збільшений завдяки новій ексклюзивній системі зчеплення, розробленій та запатентованій компанією Pubert.
Ковані фрези — розбірні, так що ви можете легко зменшити робочу ширину та адаптувати свою роботу в міжряджах. Додатковий диск підходять для захисту рослин. Транспортування за межі території обробки полегшується переднім колесом, яке висувається під час наземної обробки.
Культиватор Аро може бути обладнаний комплектом навісного обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pubert |
| Країна виробник | Франція |
| В комплекте оборудования | Транспортувальне колесо |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 28 см |
| Максимальна ширина обробки | 85 см |
| Мінімальна ширина обробки | 30 см |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Швидкість обертання фрез | 160 об/хв |
| Стан | Новий |
| Зчеплення | Пасове |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Трансмісія | Ланцюговий редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 3400 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 2 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Бензин |