1 750 ₴
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 450 мм |
| Кількість обертів | 9500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 220 мл |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 320 мл |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 3.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Бензопила, шина, ланцюг, універсальний ключ, інструкція, гарантійний талон |
| Крок ланцюга | 0.325" |