4 995 ₴
Робоча напруга 230V-50Гц, ♦
потужність двигуна 2500 Вт ♦
оберти без навантаження 4500 (об/хв) ♦
максимальний діаметр гілки 45мм ♦
подрібнювальна система два ножі ♦
м'який контейнер для сміття 50 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр гілок | 45 мм |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Тип травозбірника | М'який |
| Форм-фактор | Переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.8 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |