Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 3.2 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Номінальна сила струму | 12.5 А |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Електростартер |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 55 кг |
| Висота | 455 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | E220E |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розетки генератора | 2x12.5A (220В) |